Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Psychofonetika – psychológia slobody

Prednáška Yehudu Tagara na EZOFESTE zdravia v Košiciach.

Tentokrát o tej najväčšej filozofii každého človeka, psychológii vlastnej, skutočnej SLOBODY.

Obsah

Osobná transformácia skrz inteligenciu srdca a empatiu.

Naša vnútorná sloboda je ako prázdna kniha, ktorú si píše každý sám. A práve Psychofonetika môže byť sprievodcom na ceste k filozofii slobody.

Základom Psychofonetiky je vidieť, počuť a vnímať ľudskú bytosť z jej vlastného uhla pohľadu.

Je novou formou holistického poradenstva, tréningu a psychoterapie. Je metódou sebauvedomovania a znovuobnovenia celej ľudskej bytosti – tela, životných síl, duše a ducha – umožňujúca prevziať kontrolu nad svojím vnútorným aj vonkajším životom.

Je založená na znovuobjavení Psychosofie Rudolfa Steinera. Podporuje úsilie individuálneho ľudského ducha, aby prevzal kontrolu nad svojím vnútorným a vonkajším životom a rozvinul ho na vyššiu úroveň.

YehudaTagar

– terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Cena

  • v rámci vstupného na festival – 5 €
  • Dôchodcovia, ZŤP – 4 €
  • Deti do 15 rokov v sprievode rodičov – zdarma

Tešíme sa na Vás!

local_florist

Prebieha prihlasovanie

na 1. seminár základného kurzu v holistickom koučingu
do 25. mája 2022
viac info

Udalosť bola ukončená.

Rečník

  • Yehuda Tagar
    Yehuda Tagar
    Riaditeľ PII a Školy empatie

    Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.