Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Vnútorná autorita – Budúce „Ja“ Kyrios

Dátum

Št, 21. marca 2024
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Miesto

Pobočka Košice
Tolstého 3, Košice

Seminár online a osobne v Košiciach s Yehudom Tagarom

Košice

+

Online

Cieľom tohto semináru je oboznámiť sa s teóriou a praxou Psychofonetiky v téme hľadania vnútornej autority.

Najväčšou základnou témou, ktorou som sa zaoberal počas posledných 34 rokov ako counselor vo viac ako 20 krajinách, je úsilie ľudí o rozvoj vlastnej vnútornej individuálnej autority. Kultúrne rozdiely existujú, ale pri napĺňaní tejto základnej témy, ktorá sa rovnako prejavuje v krajinách ako Austrália, Južná Afrika, Maďarsko, Nemecko, Čína, Latinská Amerika a Slovensko, je jasné, že nejde len o ďalší psychologický/emocionálny/biografický problém, ktorý treba vyriešiť – ale univerzálny evolučný krok, ktorým teraz všetci prechádzame.

Dospelí v každom veku, muži aj ženy, sa snažia definovať svoju skutočnú rastúcu vnútornú autoritu. Nevyplýva to z pôvodnej rodiny, kultúrneho zázemia alebo existujúcej sociálnej normy. Je to vyšší potenciál jednotlivcov, ktorí klope na ich vnútorné dvere z budúcnosti.

Vizionársky učiteľ z púšte neďaleko Mŕtveho mora pred dvoma tisícročiami predpovedal tento vznikajúci vývoj tak, že sa označil za „Hlas volajúci v divočine, pripravujúci cestu pre Kyria“ – ​​budúceho šéfa ľudskej duše, vnútorného vodcu, vznikajúce ľudské „ja“.

Psychofonetika je psychológia „ja“, ktorá povzbudzuje ľudí, aby uznali, že skutočnou autoritou ľudí dnes je morálna intuícia ich vlastného „ja“.

Obsah

 • teoretický úvod k téme
 • diskusia
 • praktická ukážka psychofonetickej práce s klientom

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie a Psychofonetiky s 30-ročnými skúsenosťami v práci s individuálnymi klientami a skupinami po celom svete

Prečo Psychofonetika?

Psychofonetika je proces prebúdzania sa do vlastnej vnútornej dynamiky, vcítenia sa do nej, porozumenia jej a vytvárania nového „poriadku“ vo vnútri. Umožňuje skúmať, posilňovať a mobilizovať hlboké zdroje, ktoré si so sebou prinášame do pozemského života.

Info

 • Platforma Zoom, e-mail s linkom dostanete deň pred podujatím.
 • V Košiciach budeme v priestoroch Školy empatie, po zakúpení lístka vám pošleme bližšie info mailom.
 • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
 • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

 • 20 € pre verejnosť
 • zdarma pre študentov Školy empatie

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Rečník

 • Yehuda Tagar
  Yehuda Tagar
  Riaditeľ PII a Školy empatie

  Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.