Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Prečo nekonám? Mystérium ľudskej vôle na javisku

Seminár online a osobne v Košiciach s Yehudom Tagarom

Košice

+

Online

Cieľom tohto workshopu je stretnúť sa o svojimi vnútornými blokmi vo vôli prostredníctvom drámy 

Často sa pristihneme pri tom, že nejakú činnosť dlhodobo odkladáme, alebo sa jej vyhýbame, prípadne na ňu stále zabúdame. Chceme konať, ale z nejakého dôvodu to nejde. Človek môže byť z toho frustrovaný, hnevať sa na seba, alebo skúšať rôzne triky time manažmentu, ale zvyčajne to nepomáha. Určitý blok vo vnútri vždy znovu neviditeľne zasiahne.

Aké by to bolo, keby sme ten blok mohli uvidieť? Potom by sme mohli rozumieť, prečo sa nám nedarí toto vykonať! A ak by sme tomu rozumeli, možno by sme to mohli zmeniť!

Predstavte si, že by ste svoj blok premenili na postavu na javisku. Mala by svoj charakter, jedinečné gesto a aj svoju úlohu. Takto predstavený blok by ste pravdepodobne vedeli tvorivo naradiť tým, čo je potrebné k tomuto, aby ste mohli danú činnosť vykonať.

Metódu Psychofonetiky Yehuda Tagar objavil v divadle. V tomto večernom podujatí, budete mať možnosť zažiť niečo z atmosféry divadla, ktoré môže človeku pomôcť pri jeho premene.

Obsah

 • teoretického úvodu k téme
 • diskusie
 • praktickej ukážky psychofonetickej práce s klientom

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie a Psychofonetiky s 30-ročnými skúsenosťami v práci s individuálnymi klientami a skupinami po celom svete

Prečo Psychofonetika?

Psychofonetika je proces prebúdzania sa do vlastnej vnútornej dynamiky, vcítenia sa do nej, porozumenia jej a vytvárania nového „poriadku“ vo vnútri. Umožňuje skúmať, posilňovať a mobilizovať hlboké zdroje, ktoré si so sebou prinášame do pozemského života.

Info

 • Platforma Zoom, e-mail s linkom dostanete deň pred podujatím.
 • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
 • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

 • 20 € pre verejnosť
 • zdarma pre študentov Školy empatie

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Pi, 26. januára 2024
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Cena

20 €

Miesto

Pobočka Košice
Tolstého 3, Košice

Organizátor

Košice

Rečník

 • Yehuda Tagar
  Yehuda Tagar
  Riaditeľ PII a Školy empatie

  Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.