Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Nájdi svoje poslanie

Ak sa chceš posunúť v smere nachádzania svojho poslania a napĺňania potenciálu, pozývame ťa na večerný online workshop s Yehudom Tagarom, pre nájdenie svojho poslania a cesty k naplneniu svojho potenciálu.

Témy:

  • Prístup k hľadaniu svojho poslania
  • 3 hlavné prekážky na ceste k objavovaniu svojho potenciálu
  • Procesy na prekonanie individuálnych blokov

Najhlbšou snahou v ľudskom živote je naplniť svoj potenciál v tomto živote, ale nikto zvonku nám nemôže povedať, čo to je. Musíme si to nájsť sami. Sú chvíle, keď ani netušíme, čo tá úloha, práca či výcvik na danú prácu alebo poslanie má byť, a to nielen na začiatku nášho dospelého života, ale aj pri niekoľkých prechodoch vo všetkých fázach dospelosti.

Môžeme byť aj uprostred plnej zamestnanosti – s pocitom, že strácame čas, pretože nerobíme to, čo naozaj musíme, aby sme boli plne sami sebou. Hovoríme tomu: „Vnútorná nezamestnanosť“.

Vnútorná nezamestnanosť pôsobí ako choroba, ktorá nás požiera zvnútra. Ľudská práca sa v angličtine nazývala „volanie“ alebo „povolanie“ – hlas, ktorý nás volá do služby.

V hĺbke duše každý vie, že existuje špeciálna úloha, ktorá čaká na splnenie, zvláštny dar, ktorý treba dať, zvláštny hlbší rozmer seba samého, ktorý sa môže zrodiť len nájdením a vykonaním toho, pre čo sme prišli do tohto života.

Nikto sa nemôže cítiť naplnený a ako úplná ľudská bytosť bez toho, aby našiel svoju úlohu v tomto živote, v profesii, práci a prínose pre spoločnosť.

Psychofonetika je metóda, ktorá učí, ako sa stať vlastným lídrom, učiteľom a liečiteľom cez rozvoj vyšších zmyslov imaginácie, intuície a inšpirácie. Je to proces, ktorý môže povzbudiť ľudí, aby prevzali zodpovednosť za svoj život.

Poskytuje silný inovatívny prístup v oblasti odborného kariérneho profesijného rozvoja. Mobilizuje hlbšie vnútorné zdroje a hlbšiu intuíciu – pri vytváraní ďalšieho kroku na ceste hľadania svojho poslania a povolania. Je to zároveň proces osobného a profesného rozvoja.

Ako to prebieha


Online cez Zoom v bezpečnom uzavretom kruhu zúčastnených – email s linkom dostanete deň pred podujatím.
V angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Št, 17. marca 2022
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Cena

25 €

Zoom webinár

Miesto

Online

Organizátor

Škola empatie
Telefón
+421 910 926 450
Email
info@skolaempatie.sk

Rečník

  • Yehuda Tagar
    Yehuda Tagar
    Riaditeľ PII a Školy empatie

    Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.