Vyhľadať
Close this search box.

Osobnostný rozvoj

Osobnostný rozvoj

Pre každého kto sa chce rozvíjať osobnostne, duchovne a zlepšiť svoje vzťahy.

Sily, ktoré nás vytvorili v nás neustále žijú. Vďaka tomu sa môžeme znova vytvoriť zvnútra.

V hĺbke duše každého z nás drieme hlbší potenciál. My ľudia sme sme v neustálom očakávaní nášho prerodu do ďalšej úrovne vlastného vývoja. Tento potenciál sa však nestane realitou len samotným plynutím času. Vyžaduje si to vedomý proces. 

Psychofonetika je metodický proces „pôrodnej asistencie“ ľudského potenciálu. Prostredníctvom expresívnych komunikačných kanálov tela – pohybu, gest, vizualizácie a fonácie v procese, ktorý sa riadi genialitou našej intuície, predstavuje živé zrkadlo. Umožňuje uvidieť sa pravdivo a vďaka tomu si uvedomiť svoje existujúce obmedzujúce vzorce, ktoré potrebujú zmenu, svoje rany, ktoré potrebujú uzdravenie a hlboké potenciálne osobné a duchovné zdroje, ktoré treba zmobilizovať. Umožňuje nám stať sa vlastnými učiteľmi, liečiteľmi a lídrami.

Psychofonetika je „psycho-rozvojom slobody“.

ide predovšetkým o zmenu v riadení nášho vlastného života. Pomocou nástrojov metodickej empatie, ktoré kombinujú zručnosti pre zdravé hranice, osobnú odolnosť, a vedomú prácu s vlastnou energiou, komunikačné a vzťahové schopnosti, vodcovské schopnosti a základné poradenské zručnosti, sa človek stáva schopným samoliečby a starostlivosť o seba preberá do vlastných rúk. Zároveň sa stáva “priateľom na prahu” – sprievodcom, koučom pre druhých.

Psychofonetika je na klienta orientovaná metóda. Podporuje a posilňuje vnútornú autoritu klienta tak, aby dokázal aktivovať vlastné hlbšie zdroje zdravia, odolnosti, múdrosti, kreativity, spirituality a nachádzania zmyslu v živote.

INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE

pomáha klientovi stať sa svojím vlastným liečiteľom, učiteľom a kapitánom svojho života pričom nevytvára závislosť na  terapeutovi.