Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Sebarozvoj Prakticky – základy starostlivosti o seba

Dátum

Pi, 26. apríla 2024
Uplynulé

Čas

9:30 - 18:00

Miesto

Centrála Bernolákovo
Clementisova 20, Bernolákovo

Pozývame Vás na 2-dňový seminár – praktický úvod do sebapoznávania, sebarozvoja a starostlivosti o seba prostredníctvom Psychofonetiky

Pomocou praktických metód, ktoré Vám ponúkame, môžete preskúmať, čo ste vždy chceli o sebe vedieť. Vďaka tomu môžete meniť svoj život tak, ako si prajete.

Ako to prebieha

Súčasťou programu bude:

 • vysvetlenie základov Psychofonetiky
 • praktické ukážky psychofonetickych procesov sebauvedomenia, seba-starostlivosti a osobnostného rozvoja
 • 1. podmienka pre udržateľný rozvoj osobnosti v praxi – prevzatie zodpovednosti za svoje zdravie na základe vlastnej intuície 
 • praktické cvičenia zamerané na zručnosti seba-líderstva

Všetky procesy sú navrhnuté tak, aby vám umožnili pokračovať aj doma a vďaka tomu sa stať kapitánom či kapitánkou svojho života.

Lektor

Mira Tagar – Učiteľka, koučka, counsellorka, spoluzakladateľka Školy empatie, špeciálna pedagogička, 20 rokov pôsobí vo sfére vzdelávania, posledných 5 rokov pracuje v Škole empatie ako asistentka učiteľa a lektorka

Prečo práve Psychofonetika

Psychofonetika je hlavná metóda práce v Škole empatie, je to praktická metóda sebapoznávania, efektívnej komunikácie a seba-manažmentu.

Pomocou Psychofonetiky dokáže človek uvidieť to, čo sa v ňom deje, akoby to bolo na obrazovke pred ním, a dokáže vďaka tomu vykonať potrebné zmeny.

Organizačné info

Cena

 • 150 €

Špeciálne

Tento seminár slúži ako orientačný pre záujemcov o štúdium v Škole empatie. Ak ho absolvujete, môžete sa pripojiť ku skupine Základného ročníka v Bernolákove.

Suma za tento seminár sa vám potom odpočíta od celkovej ceny ročníka

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Cena

150 €

Ďalšie info

Kúpiť

Kategória

Organizátor

Škola empatie
Telefón
+421 910 926 450
Email
info@skolaempatie.sk

Rečník

 • Mira Tagar
  Mira Tagar
  Výkonná riaditeľka

  Pracuje s Psychofonetikou a Chirofonetikou, je špeciálna pedagogička a konzultantka pre školy, riediteľka Školy Empatie.