Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Metodická empatia pre rodičov

Seminár je súčasťou výuky študentov v prvom ročníku Školy empatie a pre verejnosť je dostupný osobne v Košiciach alebo online.

Košice

+

Online

Tentokrát o metodickej empatii pre rodičov s Psychofonetikou.

Rodičovstvo je potenciálne najsilnejšia príležitosť pre vhľad, uzdravenie a transformáciu, ak sme zároveň ochotní byť rodičmi aj sami sebe. Všetky ľudské skúsenosti sú uložené v našom tele, dimenzii síl a procesov, ktoré vytvárajú a udržiavajú náš život. Rovnako ako letokruhy, všetky skúsenosti v nás žijú v prítomnosti po celú dobu. Každý dospelý nesie v sebe stopy a ozveny minulých vekov svojho života v ktoromkoľvek danom okamihu. Tie určujú správanie, reakcie, odozvy, prístup a bloky vnútorných zdrojov a energie, vzťahy, pohodu, kreativitu a zmysel pre smer a význam. „Vnútorné dieťa“ v našej psyché je veľmi často obklopené obranou, inštinktívne vztýčenou v minulosti tvárou v tvár bývalým hrozbám.

Tieto obrany sú stále tam, prekrývajú našu vnútornú časť, v ktorej je skrytý nevyužitý potenciál pre rast. Všetky tieto vnútorné vrstvy sa intenzívne aktivujú prostredníctvom interakcií s inými ľuďmi, najmä s intímnymi partnermi a s našimi vlastnými deťmi. Väčšina ťažkostí v osobnom vzťahu,v rodičovstve a pri učení detí sú ozveny našich vlastných vnútorných dimenzií.

Riešením našich vnútorných reakcií na rodičovstvo a vzťahy, dosiahneme našu vlastnú dospelosť tým, že sa staneme rodičmi sami sebe. A tak sa stávame najlepšími rodičmi, akými môžeme byť pre naše deti.
Tento večer predstaví použitie psychofonetiky na prácu so svojim vnútorným svetom ako pomoc pri hľadaní lepšieho vzťahu a pochopenia svojho dieťaťa.

Obsah

Seminár sa skladá z:

 • prednášky
 • diskusie
 • praktickej ukážky psychofonetickej práce

Nepremeškajte príležitosť stretnúť jej tvorcu, Yehudu Tagara, a dozvedieť sa o metóde priamo od neho. Spoznajte jej výnimočnosť a zmeňte svoj život k lepšiemu!

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie s 30 ročnou praxou Vám priblíži tajomstvo a umenie zdravého vzťahu, ku sebe i k druhým ľuďom.

Prečo práve Psychofonetika

Psychofonetika pomáha ľuďom v prekračovaní ich osobných prahov. Využiť svoj potenciál môžem, ak porozumiem svojmu vnútru, pochopím, čo sa vo mne odohráva, až potom to viem ovplyvniť želaným spôsobom.

Pomocou psychofonetiky sa dokážem dívať na to, čo sa vo mne deje, akoby to bolo na obrazovke predo mnou, a dokážem vďaka tomu vykonať potrebné zmeny.

Organizačné info

 • Pre online verziu: e-mail s linkom na Zoom dostanete deň pred podujatím.
 • Pre osobnú účasť: email s podrobnosťami dostanete po vašom prihlásení.
 • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
 • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

 • pre verejnosť 0 € pri príležitosti Týždňa celoživotného učenia
 • pre študentov Školy empatie bezplatne

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Pi, 21. októbra 2022
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Miesto

Pobočka Košice
Tolstého 3, Košice

Organizátor

Škola empatie, Košice
Telefón
+421 948 216 772
Email
info@skolaempatie.sk

Rečník

 • Yehuda Tagar
  Yehuda Tagar
  Riaditeľ PII a Školy empatie

  Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.