Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Ako von z nevedomého patriarchátu

Na ceste k skutočnej empatii vo vzťahoch

Online ZOOM

Prechod od 5000 rokov patriarchátu k rovnosti sa začal v priemyselnom svete pred viac ako 100 rokmi, ale stále je v plienkach. Polovica ľudstva bola považovaná za podradenú druhej polovici ako dominantný spoločenský poriadok, čo hlboko skresľovalo predchádzajúci starodávny poriadok duchovnej rovnosti všetkých ľudí (dokazovaný stále napríklad medzi kanadskými domorodcami v 17. storočí) bez toho, aby poskytlo akékoľvek racionálne odôvodnenie.

Právne, filozoficky a intelektuálne – sme si už istý čas všetci rovní, no v realite trvá takáto zmena zaužívaných spôsobov omnoho dlhšie. V tejto nevyhnutnej kríze sa starý poriadok rozpadá, zatiaľ čo nový vzniká sa ešte len vynára. Ženy aj muži musia prekonať mnoho generácií normatívnej sociálnej psychózy vlastným každodenným bojom o vytvorenie nových štandardov, zvykov, rutín, životného štýlu a kultúry. V tomto nemáme koho nasledovať. Toto je predná línia ľudskej evolúcie, o ktorú sa bojuje v každej domácnosti.


Psychofonetika je metóda, ako urobiť tento boj uvedomelým, plodným, životodarným a kreatívnym. Uľahčuje tým, ktorí sú ochotní premeniť životné výzvy na príležitosti pre osobný a vzťahový rozvoj – pomocou metodických procesov na to.

Obsah

 • teoretický úvod k téme
 • diskusia
 • praktická ukážka psychofonetickej práce s klientom

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie a Psychofonetiky s 30-ročnými skúsenosťami v práci s individuálnymi klientami a skupinami po celom svete

Prečo Psychofonetika?

Psychofonetika je proces prebúdzania sa do vlastnej vnútornej dynamiky, vcítenia sa do nej, porozumenia jej a vytvárania nového „poriadku“ vo vnútri. Umožňuje skúmať, posilňovať a mobilizovať hlboké zdroje, ktoré si so sebou prinášame do pozemského života.

Info

 • E-mail s linkom dostanete deň pred podujatím.
 • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
 • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

 • 20 € pre verejnosť
 • 10 € pre členov IAPP
 • zdarma pre študentov Školy empatie

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Št, 18. apríla 2024
Uplynulé

Čas

CET
18:00 - 21:00

Cena

20 EUR

Zoom webinár

Miesto

Online
Kategória

Organizátor

Škola empatie, Košice
Telefón
+421 948 216 772
Email
info@skolaempatie.sk

Rečník

 • Yehuda Tagar
  Yehuda Tagar
  Riaditeľ PII a Školy empatie

  Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.