Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Ako byť skutočným lídrom sebe a ostatným

Seminár je súčasťou výuky študentov v druhom ročníku Školy empatie a pre verejnosť je dostupný osobne v Košiciach alebo online.

Košice

+

Online

Tentokrát o vonkajšom a vnútornom líderstve s Psychofonetikou.

Každý človek je akoby ‚tehotný‘- rozvíja sa v ňom zárodok vyššej verzie seba samého. Proces individualizácie za posledných 500 rokov dosiahol bod, v ktorom sa vedenie autoritami zvonka stáva irelevantným, spiatočníckym a toxickým. Vonkajšia duchovná autorita je teraz nahradená vákuom, ktoré môže byť naplnené iba zvnútra individuálneho vedomia ľudí.

Všetci sme ‚tehotní‘ vďaka rastúcemu embryu toho, čo Friedrich Nietzsche pred 139. rokmi prorocky nazval ‚Vyššia ľudská bytosť‘ v každom (Das Übermensch). Individuálna túžba porodiť seba na vyššej úrovni – horí v každom človeku, vedome alebo nevedome. Koučing, counselling, poradenstvo a psychoterapia 21. storočia by mali byť viac než „riešiteľmi problémov“, mali by byť  pôrodnými asistentkami tohto procesu.

„… ľudstvo si neuvedomuje problém, ktorého riešením je vyššia ľudská bytosť v sebe samom.“ (Nietzsche interpretácia)

Tento večer predstaví použitie Psychofonetiky ako metódy pre zrodenie vlastného učiteľa, lídra a liečiteľa. Psychofonetika je na svojej prvej úrovni metóda „hlbokého vedenia“ vlastného vnútorného a vonkajšieho osobného života.

Obsah

Seminár sa skladá z:

 • prednášky
 • diskusie
 • praktickej ukážky psychofonetickej práce

Nepremeškajte príležitosť stretnúť jej tvorcu, Yehudu Tagara, a dozvedieť sa o metóde priamo od neho. Spoznajte jej výnimočnosť a zmeňte svoj život k lepšiemu!

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie s 30 ročnou praxou Vám priblíži tajomstvo a umenie skutočného líderstva.

Prečo práve Psychofonetika

Psychofonetika pomáha ľuďom v prekračovaní ich osobných prahov. Využiť svoj potenciál môžem, ak porozumiem svojmu vnútru, pochopím, čo sa vo mne odohráva, až potom to viem ovplyvniť želaným spôsobom.

Pomocou Psychofonetiky sa dokážem dívať na to, čo sa vo mne deje, akoby to bolo na obrazovke predo mnou, a dokážem vďaka tomu vykonať potrebné zmeny.

Organizačné info

 • Pre online verziu: e-mail s linkom na Zoom dostanete deň pred podujatím.
 • Pre osobnú účasť: email s podrobnosťami dostanete po vašom prihlásení.
 • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
 • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

 • pre verejnosť 15 €
 • pre študentov Školy empatie bezplatne

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Pi, 18. novembra 2022
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Cena

15 €

Miesto

Pobočka Košice
Tolstého 3, Košice

Organizátor

Škola empatie, Košice
Telefón
+421 948 216 772
Email
info@skolaempatie.sk

Rečník

 • Yehuda Tagar
  Yehuda Tagar
  Riaditeľ PII a Školy empatie

  Riaditeľ Psychophonetics Institute International a spoluriaditeľ Školy Empatie, medzinárodný kouč, konzultant, terapeut a tréner, zakladateľ Psychofonetiky a Metodickej empatie.