Vyhľadať
Close this search box.
Podujatia

Ekológia duše – ekológia vzťahov

Seminár je súčasťou výuky študentov v prvom ročníku Školy empatie a pre verejnosť je dostupný osobne v Košiciach alebo online.

Košice

+

Online

Tentokrát o metodickej empatii pre páry s Psychofonetikou.

Čoraz väčšiemu počtu ľudí na celom svete je zrejmé, že to, čo sa kedysi považovalo za „normálny“ vzťah, už neexistuje a to, čo existuje – sa nezdá normálne, minimálne to nie je ako by to malo byť v našich ideáloch. Nezdravé opakujúce sa vzorce správania môžu zničiť tie najkrajšie milostné príbehy a zmeniť ich môže len sebauvedomenie.

Každý ľudský vzťah je jedinečným ekosystémom, ktorý kombinuje zložitosť tela, duše, ducha, sexuality, spirituality, individuality verzus komunity, strety nevedomých podosobností a hodnôt, ega, boja o moc, nezdravej rodičovskej dynamiky, projektované nevyliečené rany, svetlo a tmu, lásku a nenávisť, nehu a agresivitu, skutočné aj projektívne, a v pozadí toho všetkého stojí výzva skutočnej komunikácie.

Na tomto seminári Vás oboznámime s praktickou metódou a procesmi Psychofonetiky. Psychofonetika a jej proces metodickej empatie umožňuje vyššie a hlbšie sebauvedomenie jednotlivcov vo vzťahu, zdokonaľuje povedomie o vlastnom vnútornom ekosystéme a dáva väčšiu šancu porozumieť a povýšiť kombinovaný ekosystém vzťahu – na silnú príležitosť na osobný a sociálny rozvoj.

Obsah

Seminár sa skladá z:

  • prednášky
  • diskusie
  • praktickej ukážky psychofonetickej práce

Nepremeškajte príležitosť stretnúť jej tvorcu, Yehudu Tagara, a dozvedieť sa o metóde priamo od neho. Spoznajte jej výnimočnosť a zmeňte svoj život k lepšiemu!

YehudaTagar

Učiteľ, kouč a counsellor, zakladateľ Školy empatie s 30 ročnou praxou Vám priblíži tajomstvo a umenie zdravého vzťahu, ku sebe i k druhým ľuďom.

Prečo práve Psychofonetika

Psychofonetika pomáha ľuďom v prekračovaní ich osobných prahov. Využiť svoj potenciál môžem, ak porozumiem svojmu vnútru, pochopím, čo sa vo mne odohráva, až potom to viem ovplyvniť želaným spôsobom.

Pomocou psychofonetiky sa dokážem dívať na to, čo sa vo mne deje, akoby to bolo na obrazovke predo mnou, a dokážem vďaka tomu vykonať potrebné zmeny.

Organizačné info

  • Pre online verziu: e-mail s linkom na Zoom dostanete deň pred podujatím.
  • Pre osobnú účasť: email s podrobnosťami dostanete po vašom prihlásení.
  • 30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.
  • Seminár prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

Cena

  • pre verejnosť 15 €
  • pre študentov Školy empatie bezplatne

Tešíme sa na Vás!

Udalosť bola ukončená.

Dátum

Pi, 16. septembra 2022
Uplynulé

Čas

18:00 - 21:00

Cena

15 €

Miesto

Pobočka Košice
Tolstého 3, Košice

Organizátor

Škola empatie, Košice
Telefón
+421 948 216 772
Email
info@skolaempatie.sk